عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ :

بازبینی و مرمت تمام پل های عابر پیاده قلب تهران

کد خبر: 81930
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵ ق.ظ

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ گفت: به منظور اطمینان از تامین رفاه و ایمنی و آسایش خیال شهروندان تمام پل‌های عابر پیاده قلب تهران به همت اکیپ های متخصص به صورت مستمر بازبینی و به روزرسانی می شود تا آسیب ها و مشکلات احتمالی مرتفع شود.

به گزارش نداي مردم ، افشین خدامی با بیان اینکه منطقه ۶ یکی از مناطق مرکزی تهران با کاربری سیاسی، فرهنگی، آموزشی و تجاری است که جمعیت شناور آن در طول روز به دو میلیون نفر می رسد توضیح داد: پل های عابر پیاده نقش مهمی در افزایش امنیت تردد در سطح شهر و ایجاد نظم در محورهای ترافیکی دارند و اینکه از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشند اهمیت بسزایی دارد.

او با بیان اینکه در سطح منطقه ۲۶ پل عابر هوایی وجود دارد گفت: این پل ها به صورت مستمر از نظر فنی، نظافت، رفع نواقص و حذف زوائد به روز رسانی می شود.

خدامی تصریح کرد: با توجه به ضرورت روشنایی پلهای عابر پیاده در طول شب و افزایش امنیت شهروندان، روشنایی پل های عابر پیاده به صورت مستمر بررسی می شود و از این لحاظ نیز هیچ مشکلی وجود ندارد.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه پل های هوایی نقش بسزایی در افزایش زیبایی بصری محیط شهری دارند اضافه کرد: نورپردازی و زیبایی بصری پل ها نیز همواره در دستور کار قرار داشته است و به طور مستمر تمام پلهای منطقه شستشو می شوند.

دیدگاه کاربران