عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل امور روستایی، شهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز :

حمایت از تولید روستایی البرز با پرداخت ۲۰ میلیارد تومان

کد خبر: 81950
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۲ ب.ظ

مدیرکل امور روستایی، شهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز گفت: با پرداخت ۲۰میلیارد تومان به بخش روستایی این استان تا پایان سال جاری در تلاش هستیم طرح هایی ویژه ای در حوزه حمایت از تولید اجرا شود.

به گزارش نداي مردم، محمد رضا رضوی افزود: اکنون پنج طرح اقتصادی و درآمد زا در حوزه روستایی ازم حل تفاهم نامه بین استانداری و بانک سینا به بانک برای دریافت وام معرفی شده اند.
وی ادامه داد: ۱۲ طرح دیگر نیز دراین زمینه مصوب شده و ۱۲ طرح نیز مقدمات آن برای معرفی درحال انجام است.
رضوی ، صنایع تبدیلی پرورش قارچ، کشاورزی، نساجی را از جمله محورهای طرح های حمایتی تولید روستایی برشمرد.
وی اضافه کرد: با نگاه ویژه دولت به حوزه روستایی شاهد ان بودیم که درسال گذشته با اجرایی شدن از تعهدات دراین بخش طرح بسته بندی خشکبار در روستایی برغان کلنگ زنی شد.
این مسئول گفت: تعهدات بسیاری برای حمایت از چرخه تولید روستایی داریم که امیدواریم با اجرایی شدن آنها تحرکاتی در وضعیت روستاها و اشتغالزایی ایجاد شود.
وی یادآورشد: دولت یازدهم نیز برای سال آینده ۵۰۰میلیارد تومان برای روستاهای کشور در نظرگرفته که باید در تلاش باشیم سهم قابل توجهی را برای استان البرز اخذ کنیم.
وی ادامه داد: دولت برای اشتغالزایی یک و نیم میلیارد دلار دولت طرح فوریت دار به مجلس داد تلاش است امسال به تصویب برسد چرا که دراشتغالزایی روستایی سهم قابل ملاحظه ای برای استان خواهد بود.
مدیرکل امور روستایی، شهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز به «ایرنا» خاطر نشان کرد: همچنین البرز با حضور درنمایشگاه توانمندی روستایی در تهران از ۱۵ لغایت ۱۸ دی ماه بخشی از توانایی خود را در این حوزه به نمایش می گذارد.

دیدگاه کاربران