عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۱۲ تهران :

ادیان الهی منادی صلح و آرامش اند

کد خبر: 82047
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱:۳۳ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۲ تهران با حضور در کلیسای سرکیس مقدس با اسقف اعظم سبوه سرکیسیان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نداي مردم ، در این دیدار صمیمانه که همزمان با آغاز سال نو میلادی و با حضور قائم مقام، جمعی از معاونین و مدیران این منطقه و اعضاء انجمن خلیفه گری تهران صورت گرفت، مهندس عابد ملکی شهردار منطقه ۱۲ ضمن تبریک آغاز سال نو میلادی که مصادف با ولادت باسعادت حضرت عیسی بن مریم (ع) پیامبر توحید، صلح و مهربانی است به عموم موحدان جهان به ویژه همشهریان مسیحی، گزارشی از اقدامات شهرداری منطقه ۱۲ در خصوص احیا و باززنده سازی محور خیابان سی تیر (خیابان ادیان) به عنوان بخشی از طهران قدیم ارائه و از همشهریان مسیحی ، گردشگران و میهمانان خارجی دعوت نمود از جذابیت های این خیابان بازدید نمایند.

در ادامه ی این دیدار اسقف اعظم کلیسای سرکیس مقدس سبوه سرکیسیان ضمن خیرمقدم به شهردار منطقه ۱۲ و هیئت همراه به حادثه ی تروریستی دو شب گذشته ی ترکیه و کشته شدن جمعی از مردم بیگناه اشاره و با محکوم نمودن آن گفت: هیچ یک از ادیان الهی اقدامات تروریستی و کشتار انسان های بیگناه را تبلیغ و تایید نمی کند.

وی افزود: مردم بیگناه در سوریه و عراق کشته می شوند در حالیکه همه دنبال صلح و آرامش هستیم و انتظار این است که برای تحقق صلح تلاش نمائیم.

شهردار منطقه ۱۲ همچنین با حضور در کلیسای حضرت مریم (ع) با کشیش آرسن آودیان دیدار و ضمن تبریک آغاز سال نو میلادی از بخش های مختلف این کلیسا بازدید نمود.

گفتنی است از سوی شهردار منطقه ۱۲ لوح یادبود و تاج گل به کلیه ی کلیساهای سطح محدوده ی این منطقه اهدا شد.

دیدگاه کاربران