عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج:

رفع مشکلات و معضلات شهری نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است

کد خبر: 82089
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱:۱۴ ب.ظ

شهردار کرج گفت: رفع مشکلات و معضلات شهری نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها است.

به گزارش نداي مردم ،علی ترکاشوند  اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که باید در این کلانشهر انجام دهیم توسعه خدمات دهی به مردم است لذا برای تحقق اهداف مورد نظر نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: هم‌اکنون با اقدامات و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است توانسته‌ایم بخشی از مشکلات شهری را مرتفع کرده و با توسعه خدمات دهی به مردم رضایتمندی شهروندان را فراهم کنیم.

شهردار کرج با اشاره به اینکه توسعه جمعیت در کلانشهر می‌طلبد تا طرح‌های عمرانی و خدماتی بسیاری اجرایی شود، افزود: در این زمینه باید تلاش کنیم که محرومیت‌زدایی کرده و در توسعه خدمات در شهر تلاش خود را نیز دو چندان کنیم.

ترکاشوند بر توسعه فضاهای سبز در کلانشهر کرج تأکید کرد و گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های ما توسعه فضاهای سبز در کلانشهر کرج است که باید با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم این مهم صورت گیرد.

وی سرانه‌های فضاهای سبز در این کلانشهر را کمی پایین‌تر از استانداردها اعلام کرد و بیان داشت: البته طی سال‌های گذشته با اقدامات صورت گرفته سرانه‌های فضاهای سبز با رشد چشمگیری مواجه بوده است اما به دلیل گستردگی جغرافیایی این کلانشهر کافی نیست.

شهردار کرج حفظ فضاهای سبز موجود در را مهم خواند و افزود:‌ مشارکت مردم در حفظ این فضاها یکی از مهمترین مسائلی است که باید توجه ویژه و اساسی به آن شود.

ترکاشوند در ادامه اجرای طرح‌های عمرانی را در کرج مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: طرح‌های عمرانی در کلانشهر کرج باید به صورت دقیق اجرایی شود و این طرح‌ها در تمام مناطق مختلف کرج به صورت یکسان باشد.

وی رفع محرومیت‌زدایی را نیز از مهمترین اولویت‌ها دانست و گفت: ارائه خدمات در کرج باید به صورت یکسان باشد، زیرا مردم باید از خدمات شهری به صورت برابر، بهره‌مند شوند.

دیدگاه کاربران