عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار رباط کریم :

برگزاری جلسه تعامل و همفکری شهرداران و شوراهای اسلامی در فرمانداری رباط کریم

کد خبر: 82092
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱:۱۷ ب.ظ

فرماندار رباط کریم در جلسه تعامل و همفکری شهرداران و رئوسای شوراهای اسلامی شهرهای رباط کریم، نصیرشهر و پرند گفت: بهره گیری از خرد جمعی و تجارب مدیریت شهری گامی موثر در جلوگیری از اتلاف سرمایه ها به واسطه انجام آزمون و خطاست .

به گزارش نداي مردم ،سعید بیات افزود: بهره گیری از تعامل و همفکری در حل مشکلات ضریب خطا را در مدیریت شهری کاهش داده و منجربه اخذ تصمیمات درست و کسب موفقیت در عرصه های مختلف می گردد.
بیات یکی از نیازهای مشترک سه شهر این شهرستان را راه اندازی میادین عرضه مستقیم میوه و تره بار عنوان کرد و خواستار پیگیریهای لازم توسط سه شهرداری سطح شهرستان رباط کریم شد.
گفتنی است در این جلسه در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات سطح شهرستان بحث و بررسی بعمل آمد.
بررسی مشکلات سایت مسکن آبشناسان و اولویت بندی امور از جمله لکه گیری معابر،پاکسازی خیابانها و لایروبی جداول و هدایت آبهای سطحی و ایجاد مراکز خرید و عرضه مستقیم کالا از جمله مسائلی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.
شایان ذکر است در این جلسه در خصوص برگزاری انتخابات روستایی در نقاط منفصل شهری از جمله آلارد، کیکاور، شترخوار، سفیدار و نوده و پرندک بحث و بررسی صورت پذیرفت و فرماندار رباط کریم در این خصوص گفت: در نقاطی که هنوز کد آبادی آنها برداشته نشده است ؛ انتخابات به صورت روستایی برگزار خواهد شد.

دیدگاه کاربران