عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۶ :

رویکرد شهرداری تهران بالا بردن کیفیت زندگی شهروندان است

کد خبر: 82141
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵ ق.ظ

جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۶ با محور بررسی پروژه های عمرانی و ترافیکی سطح منطقه برگزار شد.

به گزارش نداي مردم ،در ابتدای جلسه عظیم بابایی، شهردار منطقه ۶ با بیان اینکه جلسات شواری فرهنگی و اجتماعی پشتوانه ای برای به ثمر رساندن پروژه های شهری است گفت: شورای فرهنگی منطقه ۶ به عنوان یکی از منظم ترین شوراهای شهرداری تهران کار خود را ادامه می دهد.

بابایی با بیان اینکه در این جلسه محور موضوعات مطرح شده در خصوص مباحث سخت افزاری شهر خواهد بود، اضافه کرد: یکی از رویکردهای شهرداری تهران بالا بردن کیفیت زندگی شهروندان و کاهش فاصله طبقاتی شمال و جنوب شهر بوده که در پرتو اجرای پروژه های شاخص عمرانی این امر محقق شده است.

شهردار منطقه ۶ با تاکید بر اینکه شهر تهران طی یک دهه گذشته تحول عظیمی را به خود دیده است، اضافه کرد: اجرای پروژه بهسازی بلوار کشاورز، بهسازی میدان انقلاب و خیابان انقلاب و تبدیل خیابان ایرانشهر به یک معبر نمونه شهری نیز در همین راستا صورت می گیرد.

او با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه ها آغاز شده است، تصریح کرد: طرح توسعه بوستان هنرمندان را نیز داریم تا این بوستان که به یکی از پاتوق های اهالی فرهنگ و هنر تبدیل شده است بهسازی شود.

بابایی با اشاره به ترافیک موجود در خیابان شهید گمنام و پل گیشا نیز گفت: ساخت زیرگذر در این محل به باز شدن گره ترافیکی کمک می کند.

دیدگاه کاربران