عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه 6 :

رضایت ۳۰ درصدی شهروندان به دنبال طرح تشویقی عوارض

کد خبر: 82156
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳ ق.ظ

معاون امور مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه ۶ با بیان اینکه شهروندان منطقه از بسته های تشویقی که برای پرداخت عوارض در نظر گرفته شده بود رضایت داشتند، گفت: بالغ بر ۳۰ درصد از شهروندانی که در پرداخت عوارض خود تاخیر داشتند از این فرصت بهره برده و نسبت به پرداخت عوارض اقدام کردند.

به گزارش نداي مردم ،مهدی اسد بیگی با اشاره به اینکه پرداخت عوارض یکی از ابزارهای توسعه شهری است گفت: اعمال تخفیف ۲۷ درصدی در پرداخت نقدی عوارض‌های ساخت و ساز و تخفیف ۱۰ درصدی در پرداخت عوارض نوسازی و پسماند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه عوارض دریافتی از شهروندان در توسعه زیرساخت ها و عمران و آبادی شهر هزینه می شود تصریح کرد: بخشی از هزینه های رفت و روب شهر، توسعه حمل ونقل عمومی بخصوص خطوط مترو ، ساخت بوستان ها ، تونل ها و مراکز فرهنگی از طریق عوارض دریافت شده از سوی شهروندان تامین می شود.

معاون امور مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه ۶ با تاکید بر توسعه زیرساخت های شهر نسبت به دهه گذشته اظهار داشت: تغییرات ایجاد شده در سطح کلانشهر تهران به خوبی مشهود بوده و شهروندان می توانند نتیجه مشارکت های خود را ببینند.

دیدگاه کاربران