عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ :

پل‌های عابر پیاده منطقه ۲ بازبینی و تعمیر می‌شود

کد خبر: 82167
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۲:۲۲ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه از اجرای طرح بازبینی و رفع معایب ۴۰ پل عابر پیاده در منطقه ۲ خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،، “عباس صمدیان” با اعلام این مطلب اظهار داشت: خرابی پل های عابر پیاده معمولی و مکانیزه و معابر عبور ایمن از خیابان ها یکی از مسایل مهم در زندگی امروز و مشکلات شهروندان منطقه است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه اعلام کرده اداره زیباسازی منطقه اجرای طرح بازبینی و رفع معایب پلهای عابر پیاده معمولی و مکانیزه در سطح منطقه ۲ را در دستور کار خود قرار داده است،و به منظور تامین رفاه و ایمنی شهروندان و زیباسازی محیط شهری پل های عابر پیاده در سطح منطقه بازسازی و مرمت می شوند.

صمدیان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۴ پل عابر پیاده معمولی و ۷ پل مکانیزه در سطح منطقه وجود دارد، گفت: سقفهای پلی کربنات پلهای عابرپیاده مکانیزه و نرده های پل های عابر پیاده سطح منطقه تعویض و تعمیر می شود. همچنین با توجه به ضرورت روشنایی پلهای عابر پیاده در طول شب و افزایش امنیت شهروندان، خاموشی تمام پلها برطرف می شود.

وی ادامه داد: به طور مستمر تمام پلهای منطقه شستشو می شوندوافزایش تعداد پل‌های عابر پیاده مکانیزه تمایل شهروندان برای استفاده از پل و عبور از عرض خیابان را بیشتر می کند که نتیجه آن امنیت تردد در سطح شهر است. همچنین با کمتر شدن میزان تردد عابران پیاده در عرض معابر ترافیک شهر نیز روان‌تر می‌شود و میزان بروز حوادث کاهش پیدا می کند.

دیدگاه کاربران