عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه دو :

حذف زوائد بصری، تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره منطقه ۲

کد خبر: 82224
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱ ب.ظ

شهردار منطقه دو گفت: حذف زوائد بصری و تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره منطقه ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش نداي مردم ،عزیز اله نظری با اعلام این مطلب اظهار داشت: ضمن تبیین آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری، همچنین دغدغه ها و مطالبات موجود در زمینه داشتن شهری زیبا و سالم اقدامات حذف زوائد فیزیکی در دستور کار منطقه قرارگرفته و در حال انجام است.

نظری افزود: بسیاری از اقدامات زیباسازی منطقه فصل بندی شده و با جدیت و تلاش بیشتری عملیاتی می گردند.

وی افزود: با انجام این مهم، اداره زیباسازی منطقه در اجرای طرح های زیباسازی و مقابله با زوائد و اغتشاشات بصری با رعایت استانداردها و موازین کارشناسی سعی در ارایه عملکرد بهتر دارد

شهردار منطقه دو با تاکید مجدد بر جمع آوری تابلوهای غیر مجاز از سطح منطقه گفت: ارائه گزارش های به موقع کارشناسان زیباسازی در خصوص جلوگیری از نصب این تابلوها تاثیر بسزایی در ارتقاء کیفیت نظارت بر این مهم و اجرای عملکرد مطلوب تر در به تصویر کشیدن زیبایی شهر دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به نصب پلاکاردها و تبلیغات غیر مجاز صنوف و واحدهای تجاری در برخی محورها به منظور زیباسازی منظر شهری، طرح جمع آوری بنر و پلاکاردهای موجود در پیاده روها، تیرهای چراغ برق ،جداره ها ونماهای شهری و سازه های تبلیغاتی در رفیوژ میانی خیابانهای اصلی و بزرگراه ها در سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته است و در حال انجام است .

دیدگاه کاربران