عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ :

رشد ۳ برابری مشارکت شهروندان جنوب تهران در مشکات

کد خبر: 82264
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲:۴۹ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از ثبت نام پنجمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی مشکات و روند صعودی مشارکت شهروندان این منطقه در ۴ جشنواره سابق خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، عبدالحسین مسلمی با بیان این مطلب گفت: جشنواره فرهنگی آموزشی مشکات از سال ۹۱ به صورت مستمر در منطقه ۲۰ اجرا شده است که طی ۴ سال گذشته، تعداد شرکت کنندگان از ۵ هزار و ۸۳۵ نفر، با رشد ۳ برابری به ۱۸ هزار و ۵۳۹ نفر افزایش یافته است.

مسلمی با اشاره به اینکه جشنواره مشکات بر اساس هدف گذاری آموزشی، شناسایی موقعیت های آموزشی محله ای، تامین امکانات آموزشی برای حضور فعال شهروندان اجرا می شود، گفت: تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره نیز نسبت به اولین سال اجرا، رشد ۵ برابری داشته و از ۶ هزار و ۸۰۵ به ۳۷ هزار و ۷۸ اثر رسیده که نشان از استقبال گسترده و تحقق جلب مشارکت جویی شهروندان است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ به فراخوان پنجمین دوره این جشنواره نیز اشاره کرد و افزود: سراهای محله در محله های بیست گانه منطقه ۲۰ آماده دریافت آثار شهروندان در این دوره جشنواره مشکات هستند که با محوریت آسمان آبی، زمین پاک، اخلاق شهروندی ودر قالب های شعر، نقاشی، سرود، عکاسی، داستان کوتاه، خاطره نویسی، کاریکاتور، گزارش تصویری، روزنامه دیواری و پیام صوتی در حال اجراست

دیدگاه کاربران