عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

اجرای عملیات شستشوی نهرها و پاکسازی کلیه معابر اصلی منطقه دو

کد خبر: 82279
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از اجرای عملیات شستشوی نهرها و پاکسازی کلیه معابر اصلی منطقه دو خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، “عباس صمدیان” با اعلام این خبر گف: به همت نیروهای اجرای خدمات شهری منطقه جداول و معابر و نهرهای اصلی منطقه دو در راستای زیباسازی محیط شهری، آراستگی و پاکیزگی معابر و همچنین بالا بردن کیفیت نظافت، شستشو شد.

صمدیان گفت: شهرداری منطقه در راستای خدمات رسانی حداکثری به شهروندان اجرای عملیات لایروبی و شستشوی کلیه انهار ومعابر اصلی و فرعی در سطح منطقه را در دستور کاری خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه این اقدام در فصل زمستان، در راستای پاکسازی معابر و جداول از گل و لای و سنگ ریزه ها اجرا شد، ادامه داد: این عملیات بعد از اجرای عملیات برف روبی و پخش ۱۸۵۰ تن انواع نمک و ماسه در سطح منطقه که جهت جلوگیری از یخ زدگی معابر صورت گرفته بود، اجرا گردید.

صمدیان همچنین با اشاره به این مهم که، در حال حاضر وضعیت معابر به علت پخش حجم بالایی از مخلوط ماسه و نمک در سطح شهر و به دنبال آن تردد ماشین آلات مطلوب نبوده، یادآور شد: شهرداری منطقه ۲ اقدام به اجرای عملیات شستشو معابر اصلی نمود.

معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: این عملیات توسط تانکرهای آب و دیگر واحدهای اجرایی نواحی نه گانه در جهت ارائه خدماتی دیگر به شهروندان صورت گرفته است.

وی در پایان هدف از اجرای این عملیات را پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر سطح منطقه از مواد موجود و همچنین تردد آسان شهروندان عنوان نمود و افزود: جلب مشارکت مردم در توجه به محیط زندگی و پاکیزگی محیط در ایجاد شهری زیبا؛ بسیار با اهمیت است.

دیدگاه کاربران