عضویت در خبرنامه الکترونیک
آیت الله محمّدی ری شهری:

راه اندازی دفتر رسانه ملی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) گام موثری در ترویج علوم اهل بیت(ع) به جهانیان است

کد خبر: 82299
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹ ق.ظ

آیت الله محمّدی ری شهری گفت: راه اندازی دفتر رسانه ملی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) گام موثری در ترویج علوم اهل بیت(ع) به جهانیان است.

به گزارش نداي مردم ، با حضور آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)،علی عسکری رئیس سازمان صداو سیما و هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری روز یکشنبه دفتر صدا وسیما در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) شروع به کار کرد.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) گفت:بهره برداری رسمی از دفتر شبکه پنج سیما در حرم عبدالعظیم(ع) خدمت منحصر به فردی است که در سایه تلاش و کار جهادی میسر شده است.

وی افزود: مرقد نورانی این امامزاده مطهر در میان سایر امامزادگان از این جهت که از امام معصومی روایت شده است که زیارتش به اندازه زیارت مرقد مطهر سیدالشهدا(ع) ثواب دارد استثنایی و منحصر به فرد است.

آیت الله محمّدی ری شهری با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبتنی بر تبدیل مراقد امامزادگان به قطب های فرهنگی در کشور بیان داشت: آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با راه اندازی دانشگاه و پژوهشکده قرآن و حدیث، حوزه علمیه و دارالحدیث در این بارگاه ملکوتی در راستای نشر معارف اسلام و تشیّع به نحو شایسته اقدام کرده است.

دیدگاه کاربران