عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اورژانس تهران :

افزایش ۱۲ درصدی تماس با اورژانس در روزهای آلوده

کد خبر: 82344
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۳ ق.ظ

معاون اورژانس تهران گفت: در روزهای آلوده تهران تماس با این سامانه تا ۱۲ درصد افزایش یافت و بیشتر مراجعان به آمبولانس های مستقر سطح شهر خواستار اکسیژن تراپی بودند.

به گزارش نداي مردم ، اسماعیل فراهانی اظهار داشت: همزمان با افزایش آلاینده ها در شهر تهران تیم های ویژه اورژانس تهران در ۶ میدان مهم تهران مستقر شده و اماده امدادرسانی به هموطنانی هستند که در طول روز به علت آلودگی دچار مشکل می شوند. همچنین برای سرعت بخشیدن به امدادرسانی ۳۰ موتورلانس هم در سطح شهر مستقر شده اند.

معاون اورژانس تهران تاکید کرد: بیشتر افرادی که به آمبولانس های سطح شهر مراجعه کردند، خواستار اکسیژن تراپی بودند. همچنین اگر شهروندان در سطح شهر دچار مشکل شدند، می توانند برای دریافت اکسیژن به این آمبولانس ها در میادین آزادی امام حسین، امام خمینی، تجریش، انقلاب و شهر ری مراجعه کنند.

وی ادامه داد: در چند روز گذشته میزان تماس با اورژانس تهران نسبت به روزهای عادی ۱۲ درصد افزایش یافته و بیشتر افراد به علت آلودگی دچار کمبود اکسیژن و مشکلات قلبی شده بودند.

معاون عملیات اورژانس تهران با بیان اینکه به علت افزایش تماس ها تیم های دیسپیچ مرکز اورژانس افزایش یافتند، تاکید کرد: برای اینکه هیچ شهروندی پشت خط اورژانس تهران نماند تیم ها و نفرات مرکز دیسپیج، افزایش یافته است.

دیدگاه کاربران