عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد :

لزوم رفع مدیریت دوگانه در برخی نقاط شهرستان ملارد احساس می شود

کد خبر: 82347
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۵ ق.ظ

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد گفت:مدیریت دوگانه در برخی نقاط این شهرستان، از مشکلات و نارسایی هایی است که لزوم رفعِ آن احساس می شود.

به گزارش نداي مردم ،احمد امینی با اشاره به نقش حائز اهمیت و سازنده مدیریت در رفع مشکلات و کاستی ها در عرصه های گوناگون اظهار داشت: با برنامه ریزی اصولی و مدون و اتخاذ تدابیر موثر و هوشمندانه، عبور از بحران ها، چالش ها، انسدادها و نارسایی ها، تسهیل خواهد شد و آنچه که روند تحقق این امر خطیر را هموار می سازد به همسویی و یکپارچگی فزاینده معطوف می شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد عنوان کرد:این قاعده در خصوص شهرستان ملارد نیز مصداق دارد و به طور طبیعی در شرایط و بستری که یکپارچگی و همسوییِ مدیریتی با تقویت و افزایش هر چه بیشتری همراه شود، به همان میزان شاهد حصول موفقیت های بیشتری خواهیم بود.

وی افزود:علیرغم اهمیت این امر خطیر، در برخی نقاط خاص از شهرستان ملارد شاهد بروز و اعمال مدیریت دوگانه هستیم که این موضوع سبب کندی در پیشبرد امور می شود.

امینی گفت:به عنوان نمونه در شهرک جعفریه، همچنان برخی از ادارات، تحت پوشش و مدیریت ادارات شهرستان شهریار هستند و در برخی امور نیز ادارات شهرستان ملارد نقش آفرینی می کنند که می طلبد در این محدوده، مدیریت یکپارچه و واحدی اعمال شود که بدون تردید حصول این امر در تسهیل انجام امور، موثر و کارآمد خواهد بود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد عنوان کرد:در روستای قبچاق نیز شاهد هستیم محدوده ای از این نقطه تحت مدیریت بخش صفادشت و ناحیه ای دیگر از این روستا، تحت پوشش مدیریتی بخش ملارد قرار دارد که می طلبد در این خصوص نیز چاره اندیشی شود.

وی یادآور شد:خوشبختانه همدلی و هم افزایی مطلوب و شایسته ای میان ادارات و مسئولان شهرستان ملارد وجود دارد اما در صورت یکپارچگی و اعمال مدیریت واحد در دو نقطه اشاره شده، بدون تردید ارائه خدمات در دو حوزه کمی و کیفی با بهبود هر چه بیشتری همراه خواهد شد.

دیدگاه کاربران