عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران :

قالب بدهی های شهرداری به دولت مربوط به بیمه و مالیات است

کد خبر: 82364
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶ ق.ظ

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه پرداخت دیون پیمانکاران در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار دارد، تاکید کرد: با برنامه ریزی دقیق و منظم توانسته ایم میزان بدهی ها را به صورت کامل تعیین تکلیف کنیم.

به گزارش نداي مردم ، قدرت گودرزی با بیان این مطلب افزود: با برنامه ای مدون و با توجه به ساختارها و منابعی که در اختیار داریم تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم تا پایان امسال بخشی از دیون پیمانکاران را که قابل پرداخت است، تسویه کنیم.

وی با اشاره به اینکه پرداخت دیون یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری تهران است، تصریح کرد: اعتقاد داریم اگر فردی یا پیمانکاری به دلیل همکاری با مدیریت شهری متضرر شود در واقع کل مجموعه مدیریت شهری ضرر خواهد کرد.

گودرزی خاطرنشان کرد: باید درخصوص بدهی های مدیریت شهری به نهادهای دولتی هم بگویم که قالب بدهی در این بخش مربوط به بیمه و مالیات است. البته میزان بدهی ها و نحوه پرداخت کاملا مشخص شده است.

وی گفت: اقدامات شهرداری تهران در ۱۱ سال گذشته همان گونه که در سطح بسیار وسیعی صورت پذیرفته به همان مقدار نیز برای شهرداری تعهداتی به صورت نقد و غیرنقد به وجود آورده است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران افتتاح صدها پروژه زیر ساختی، بزرگراه ها، تونل ها، خطوط مختلف مترو، پارکها، افزایش ایستگاه های آتش نشانی، راه اندازی شهر آفتاب، گسترش خطوط اتوبوس های تندرو و… را تنها گوشه ای از اقدامات شهرداری تهران در دوره اخیر بر شمرد.

گودرزی تاکید کرد: پروژه های عمرانی، فرهنگی، ترافیکی که در این ۱۱ سال در مجموعه مدیریت شهری تهران برنامه ریزی و سپس عملیاتی شده، در تاریخ بلدیه پایتخت بی نظیر است.

دیدگاه کاربران