عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

۲۲ بوستان تهران برای استفاده معلولان مناسب می شوند

کد خبر: 82379
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰ ب.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از مناسب سازی ۲۲ بوستان در مناطق شهر تهران برای استفاده معلولین خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در هر منطقه یک بوستان برای استفاده معلولان مناسب سازی می شود و تا دهه فجر امسال به اتمام خواهد رسید.

به گزارش نداي مردم ، مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت:در راستای دستور شهردار محترم تهران بسترسازی های لازم در خصوص امکان استفاده معلولین از پارک های شهر تهران فراهم شده است و طی آن ۲۲ پارک در مناطق ۲۲گانه برای استفاده معلولین مناسب سازی می شود.

یزدانی با بیان این که خدماتی که در شهر تهران ارائه می شود، باید برای تمامی اقشار جامعه باشد، خاطرنشان کرد:در همین راستا در هر منطقه یک بوستان برای استفاده معلولین مناسب سازی می شود تا آن عزیزان نیز بتوانند از این امکانات بهره لازم را ببرند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان این که مناسب سازی این بوستان ها در مناطق ۲۲گانه با پیشرفت های بسیار خوبی همراه بوده است، خاطرنشان کرد:این بوستان ها به امکاناتی چون ویلچر، ست ورزشی ویژه معلولین و نیز اقداماتی چون ایجاد رمپ، محوطه سازی، مناسب سازی آبخوری ها، سرویس های بهداشتی، نیمکت و… متناسب با نیازهای معلولین مناسب سازی و تجهیز خواهد شد.

وی در ادامه افزود:در تلاشیم که این ۲۲ بوستان پس از تجهیز و مناسب سازی های لازم همزمان با یوم الله۲۲بهمن سالجاری به پایان برسد.

دیدگاه کاربران