عضویت در خبرنامه الکترونیک
سر ممیز شرکت QA :

منطقه ۲۲ موفق به دریافت گواهینامه مدیریت یکپارچه(IMS) شد

کد خبر: 82403
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲:۴۱ ب.ظ

جلسه افتتاحیه و اختتامیه ممیزی مراقبتی نوبت اول سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) منطقه ۲۲ با حضور مولائی شهردار منطقه ۲۲، قائم مقام و معاونان، شهرداران نواحی و روسای ادارات، نمایندگان ستاد محیط زیست شهرداری تهران و همچنین ممیزین شرکت QUALITY AUSTRIA اتریش برگزار شد.

به گزارش نداي مردم ،ممیزی مراقبتی نوبت اول سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) منطقه ۲۲ توسط ممیزین شرکت QA در کلیه معاونت‌ها، نواحی چهارگانه و دیگر ادارات منطقه با همکاری و هماهنگی کلیه همکاران و مدیریت شهردار منطقه با موفقیت برگزار شد و بار دیگر منطقه ۲۲ موفق به دریافت گواهینامه های مدیریت کیفیت،مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست شد.

سر ممیز شرکت QA نیز ضمن تبریک این موفقیت از سوی منطقه ۲۲ بیان کرد که گزارش ممیزین نشان داد که همچون دوره‌های قبل فعالیت‌های کمی و کیفی شهرداری منطقه ۲۲ در بخش‌های فرهنگی، عمرانی، محیط زیست و ایمنی و… با قوت زیاد انجام شده است.

سر ممیز شرکت یاد شده و تیم ممیزی پس از بررسی های همه جانبه از کلیه فعالیت‌های گوناگون منطقه ۲۲ اعلام کرد که هیچگونه مشکلی را مشاهده نکرده و این منطقه دارای هماهنگی عالی سیستمی است و منطقه ۲۲ برخوردار از الگوهای توسعه پایدار شهری است و دارای نقاط قوت و مثبت بسیار زیادی بوده است و بیانگر این نکته است که اقدامات لازم به موقع و با حداکثر کیفیت در سطح منطقه انجام می‌شود.

منطقه ۲۲ موفق به دریافت و تمدید گواهی نامه‌های مدیریت کیفیت ISO9001 ، ایمنی و بهداشت شغلی ISOOHSAS18000 و ISO14000 شد.

دیدگاه کاربران