عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶

کاشت نهال رایگان برای شهروندان قلب تهران

کد خبر: 82418
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۹ ق.ظ

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از کاشت نهال رایگان در خانه های شهروندان قلب تهران خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،، افشین خدامی با اشاره به قرار گرفتن در سه ماهه پایانی سال و آماده شدن شهروندان برای استقبال از سال جدید گفت: بر همین اساس اداره فضای سبز منطقه، طرح غرس نهال رایگان در منازل شهروندان ساکن در محدوده منطقه۶ را تا تاریخ ۵ اسفند اجرا می کند.

خدامی با اشاره به اینکه فصل زمستان بهترین زمان برای کاشت نهال است، ادامه داد: شهروندان می توانند جهت ثبت نام تا تاریخ اول اسفندماه سال جاری با سامانه ۱۳۷ و یا با مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۶ به شماره تلفن ۸۸۰۵۷۹۴۱ تماس حاصل نمایند.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با تاکید بر آنکه رویکرد شهرداری تهران افزایش سرانه فضای سبز منطقه است، تصریح کرد: طی این سال ها سرانه فضای سبز قلب تهران افزایش قابل توجهی داشته است و بر همین اساس علاوه بر میادین و معابر اصلی منطقه، برای افزایش سرانه فضای سبز خانه های شهروندان نیز آمادگی کامل داریم.

خدامی با اشاره به هفته منابع طبیعی که در اسفندماه قرار گرفته است، توضیح داد: طرح غرس نهال رایگان در خانه های شهروندان به نوعی فرهنگ سازی برای آشتی مردم با طبیعت بوده و اهمیت توجه به فضای سبز را به نسل کودک و نوجوان یادآور می شود.

دیدگاه کاربران