عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 :

کارگران خدمات شهری منطقه ۲ اسکان می یابند

کد خبر: 82426
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸ ق.ظ

احداث ۲ اسکان کارگری در نواحی یک و هشت و نه منطقه ۲ امکان اسکان کارگران خدمات شهری فراهم می شود.

‌به گزارش ،نداي مردم  عباس صمدیان معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با بیان این خبر اظهار داشت: ساخت محلهای اسکان کارگری برای ساماندهی کارگران خدمات شهری نواحی یک و هشت و نه منطقه و ارائه خدمات رفاهی، بهداشتی به آنها در دستور کار منطقه قرار گرفت و اجرا شده است.

صمدیان گفت: احداث اسکان کارگران نواحی ۹ و ۸ واقع در جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) خیابان ایثارگران جنوب – جنب مجموعه ورزشی الزهرا به مساحت ۷۶۶ متر مربع در ۳ طبقه شامل نمازخانه، سرویسهای بهداشتی، سالنهای استراحت و حمام ها در مراحل پایانی است که ۱۸۴ کارگر دو ناحیه را اسکان می دهد.

وی احداث اسکان کارگری برای کارگران ناحیه ۱ واقع در کوی فرهنگ – بلوار میرمالک – زیر پل ولایت به مساحت ۷۰۰مترمربع از دیگر اقدامات دانست و گفت: در این ساختمان علاوه بر سرویس بهداشتی، نمازخانه و غذاخوری، اتاق های استراحت با تخت نیز در نظر گرفته شده و این ساختمان در کل ۱۴۰ نفر ظرفیت دارد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه تصریح کرد: با توجه به اینکه سایر نواحی نیاز به اسکان مناسب جهت کارگران دارند و لازم است تا ساختمان مناسبی جهت این امر اختصاص یابد اعتبارات لازم پیرامون ساخت و بازسازی سایر اسکان در بودجه سال ۹۶ پیش بینی شده است.

دیدگاه کاربران