عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا :

بیشترین فراوانی تخلف در معابر برون شهری چیست؟

کد خبر: 82446
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷ ق.ظ

سرهنگ کرمی اسد تصریح کرد: سرعت غیرمجاز، بیشترین فراوانی تخلف را در حوزه برون شهری داشته که متاسفانه عامل بسیاری از تصادفات مرگبار است.

به گزارش نداي مردم ، در طول ٩ ماهه سال جاری، ٥ تخلف در جاده های کشور، رکورد زده اند و بیشتر از باقی تخلفات توسط پلیس راهور به ثبت رسیده اند.

سرهنگ کرمی اسد، رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در رابطه با اینکه چه تخلفاتی بیشترین فراوانی را در معابر برون شهری داشته اند، تصریح کرد: سرعت غیرمجاز، بیشترین فراوانی تخلف را در حوزه برون شهری داشته که متاسفانه عامل بسیاری از تصادفات مرگبار است.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در ادامه با اشاره به اینکه رتبه دوم تخلفات برون شهری مربوط به نقص فنی خودروها بوده، توضیح داد: استفاده نکردن از کمربند ایمنی هم در رتبه سوم تخلف راننده‌ها در جاده‌ها است و این در حالی است که همراه نداشتن مدارک در رتبه چهارم تخلف‌های برون شهری است و جزو بیشترین تخلف‌هایی است که در جاده‌ها ماموران پلیس راهور با آن‌ها برخورد کرده اند.

به گفته سرهنگ کرمی اسد، پنجمین تخلف راننده‌ها در جاده‌ها سبقت غیرمجاز است که بسیاری اوقات تصادفات جبران ناپذیر را رقم می‌زند.

دیدگاه کاربران