عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاونت امور شهري و محيط زيست منطقه 22

استقرار بیش از ۵۰ ویلچر در بوستان های منطقه ۲۲

کد خبر: 82453
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱ ق.ظ

معاونت امور شهري و محيط زيست منطقه ۲۲ به منظور مناسب سازي و در دسترس بودن شهر براي جانبازان و افرادكم توان جسمي رسیدگی و مناسب سازی آنها و استقرار بیش از ۵۰ دستگاه ویلچر به منظور استفاده معلولان از بوستانها را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش نداي مردم ،مولايي با اشاره به اقدامات و برنامه های متنوع برای رفاه معلولان و بهره مندی آسان آنان از فضاهای پارکی گفت: اين منطقه در راستاي استفاده بهينه جانبازان ، معلولین و افرادكم توان جسمي نسبت بر استقرار بیش از ۵۰ دستگاه ويلچر در سطح بوستانهاي بزرگ منطقه از جمله : بوستان جنگلی چیتگر ، لتمال کن ، آبشار تهران، ایثار، بوستان غدیر و دیگر بوستان های سطح منطقه اقدام کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت قابل استفاده بودن بوستان های سطح منطقه برای تمامی اقشار و گروه های سنی و همچنین افزایش امکانات در بوستان های سطح منطقه برای معلولان، مدیریت شهری طرح های متنوعی را به همین منظور دنبال می کند. طرح های عمرانی، ترافیکی و امور شهری در سطح بوستان ها از ابتدای سال جاری بر اساس برنامه ریزی منظمی پیگیری و در حال حاضر این بوستان ها جهت رفاه ناتوانان جسمی و حرکتی به ویلچر مجهز شده است. مناسب سازی محل های ورود و خروج بوستان ها با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اقدام است و مراحل پایانی خود را طی می کند.

دیدگاه کاربران