عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ :

دسترسی معلولان در بوستان های منطقه ۲۲ سهل الوصول تر می شود

کد خبر: 82488
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱:۱۲ ب.ظ

معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ به منظور مناسب سازی و در دسترس بودن شهر برای جانبازان و افرادکم توان جسمی رسیدگی و مناسب سازی آنها و استقرار بیش از ۵۰ دستگاه ویلچر به منظور استفاده معلولان از بوستان ها را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش نداي مردم ،مولایی شهردار منطقه با اشاره به اقدامات و برنامه های متنوع برای رفاه معلولان و بهره مندی آسان آنان از فضاهای پارکی گفت: این منطقه در راستای استفاده بهینه جانبازان، معلولین و افرادکم توان جسمی نسبت بر استقرار بیش از ۵۰ دستگاه ویلچر در سطح بوستان های بزرگ منطقه از جمله بوستان جنگلی چیتگر، لتمال کن، آبشار تهران، ایثار، بوستان غدیر و دیگر بوستان های سطح منطقه اقدام کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت قابل استفاده بودن بوستان های سطح منطقه برای تمامی اقشار و گروه های سنی و همچنین افزایش امکانات در بوستان های سطح منطقه برای معلولان، مدیریت شهری طرح های متنوعی را به همین منظور دنبال می کند. طرح های عمرانی، ترافیکی و امور شهری در سطح بوستان ها از ابتدای سال جاری بر اساس برنامه ریزی منظمی پیگیری و در حال حاضر این بوستان ها جهت رفاه ناتوانان جسمی و حرکتی به ویلچر مجهز شده است. مناسب سازی محل های ورود و خروج بوستان ها با پیشرفت فیزیکی مناسبی در دست اقدام است و مراحل پایانی خود را طی می کند.

دیدگاه کاربران