عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه دو

راه اندازی آزمایشی خط تاکسی در شمال منطقه دو

کد خبر: 82576
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲ ق.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو از راه اندازی آزمایشی خط تاکسی میدان شهید حسن طهرانی مقدم (کاج) به ابتدای بزرگراه نیایش تقاطع خیابان ولیعصر (عج) خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، حمید رضا رنجبر با اعلام این خبر گفت: با توجه به مطالعات میدانی انجام شده و آماربرداری های صورت پذرفته توسط شرکت تاکسی رانی شهر تهران مشخص شد بخشی از ازدحام مسافرین در انتظار در ابتدای بزرگراه نیایش تقاطع خیابان ولیعصر (عج) مربوط به شهروندانی است که تمایل سفر به مقصد سعادت آباد و میدان شهید حسن طهرانی مقدم(کاج) دارند.

وی افزود: در همین راستا و در جهت ارائه تسهیلات مناسب به این شهروندان، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو با همکاری سازمان تاکسی رانی شهر تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ اقدام به برنامه ریزی و تامین زیرساخت های لازم جهت راه اندازی آزمایشی خط تاکسی میدان شهید حسن طهرانی مقدم (کاج) ابتدای نیایش نموده است.

رنجبر در ادامه تصریح کرد: در همین راستا از فضای موجود در ابتدای خیابان سرو شرقی (محدوده شرق میدان شهید حسن طهرانی مقدم (کاج) جهت استقرار تاکسی ها به مقصد تقاطع نیایش-ولیعصر(عج) استفاده خواهد شد

دیدگاه کاربران