عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران :

آغاز طرح بهسازی المان های شهری در معابر شمال شرق تهران

کد خبر: 82587
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران از آغاز طرح بهسازی و تعویض تابلوهای دیوارکوب منازل و معابر خبر داد و گفت: در آستانه سال نو تابلوهای معابر نونوار می شود.

به گزارش نداي مردم ،حسین سیگارودی با اعلام این خبر گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو و به منظور زیبایی منظر شهری، طرح بهسازی و تعویض تابلوهای دیوارکوب منازل و معابر با محوریت پیام های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ آغاز شد.

وی افزود در این طرح تابلوهایی که بر اثر بارندگی و گذر زمان مختوش شده اند بازسازی و یا تعویض می شوند.

سیگارودی در ادامه با اشاره به سایر فعالیت های اداره زیباسازی منطقه ۴ به مناسبت سال نو افزود: در راستای زیباسازی نمای بصری شهر، طرح شستشو و پاکسازی المان های شهری شامل پل های عابر پیاده و تجهیزات بوستان ها در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در ادامه طرح ضمن شناسایی واحدهای تجاری که نمای بیرونی کرکره ها وسایبان های آنها نیاز به پاکسازی وشستشو دارند، به همراه باجه های تلفن، کافوهای برق پاکسازی و در صورت نیاز رنگ آمیزی می شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۴ در ادامه از بازبینی و رفع معایب پلهای عابر پیاده و مکانیزه سطح منطقه خبر داد و گفت: به منظور افزایش امنیت و آرامش برای شهروندان، کلیه پلهای عابر پیاده موجود در سطح منطقه بازبینی ورفع عیب می شود.

سیگارودی افزود: در این خصوص پل های موجود در محورهای رسالت، بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه شهید صیاد شیرازی ، همت و…. در دستور کار قرار گرفت. همچنین ۴ پل مکانیزه موجود درسطح منطقه به جهت اهمیت کارایی برای سالخوردگان وکودکان مورد ارزیابی و رفع معایب آسانسور و روشنایی شد.

دیدگاه کاربران