عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ :

۱۶۰۰ دانش آموز منطقه ۲۰ به تکلیف معنوی رسیدند

کد خبر: 82617
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲:۰۹ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از مراسم تکلیف معنوی برای یک هزار و ۶۰۰ نفر از دانش آموزان مکلف پسر و فعالیت مبلغان مذهبی در مدارس این منطقه جنوبی خبر داد.

به گزارش نداي مردم ،حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی با بیان این مطلب گفت: برپایی مراسم تکلیف معنوی برای دانش آموزان، یکی از فعالیت هایی است که به صورت مستمر در قالب طرح شکوه امر خدا برپا می شود و به تازگی نیز برای یک هزار و ۶۰۰ نفر از دانش آموزان پسر در مدارس منتخب منطقه ۲۰ اجرا شد.

مسلمی به ویژه برنامه‌های مختلف معنوی و ارزشی در مراکز آموزشی اشاره کرد و افزود: حضور و فعالیت مبلغان و مشاوران مذهبی در مدارس، از مهمترین طرح های مدیریت شهری در سال های اخیر بوده است که با حساسیت و نگاه ویژه به اجرا می‌رسد.

وی ادامه داد: تقویت ارتباط با مساجد و روحانیون محله‌ها، آشنایی با معارف اسلامی و باورهای دینی و تبیین توصیه‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از مهمترین اهداف طرح های معنوی مراکز آموزشی از جمله شکوه امرخدا و مشاوران مذهبی است.

معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ یادآور شد: طرح شکوه امر خدا و مراسم تکلیف معنوی پسران به همراه مسابقات فرهنگی اجرا شد که ۱۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس از جوایز این مسابقات بود.

دیدگاه کاربران