عضویت در خبرنامه الکترونیک
دبیر ستاد بحران شهرداری منطقه ۶ :

هشتمین پایگاه اورژانس در قلب تهران افتتاح می‌شود

کد خبر: 82625
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲:۳۵ ب.ظ

دبیر ستاد بحران شهرداری منطقه ۶ از افتتاح هشتمین پایگاه اورژانس در قلب تهران خبر داد و گفت: با افتتاح این پایگاه زیرساخت های مدیریت بحران منطقه توسعه یافته و امکان خدمات رسانی در شرایط عادی و بحرانی افزایش می یابد.

به گزارش نداي مردم ، مهدی خسروانی با اشاره به احداث پایگاه اورژانس در محله امیرآباد گفت: پیش از این نیز طی سال ۹۵ یک پایگاه اورژانس در محله یوسف آباد احداث شد تا زمان رسیدن ماشین های اورژانس به مصدومان کاهش یابد.

او با اشاره به اینکه پایگاه های اورژانس مستقر در سطح منطقه به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کنند گفت: با افتتاح این پایگاه، پایگاه های اورژانس منطقه در هشت محله ایرانشهر، کشاورز، بهجت آباد، یوسف آباد، والفجر، ولیعصر، فاطمی و امیرآباد دایر شده است.

دبیر ستاد بحران شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه منطقه ۶ بالغ بر ۲۵۰ هزار جمعیت ثابت و حدود ۲ میلیون نفر جمعیت شناور در طول روز دارد تصریح کرد: با توجه به جمعیت منطقه افزایش تعداد پایگاه های اورژانس امری ضروری بوده و روزانه پایگاه های مستقر در منطقه بین ۱۵ تا ۲۰ ماموریت می روند.

خسروانی گفت: شهرداری منطقه ۶ این توان را دارد تا با همکاری سازمان اورژانس کشور در تمام محلات منطقه پایگاه اورژانس راه اندازی کند.

دیدگاه کاربران