عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

افتتاح بازار میوه و تره بار میدان سماء در منطقه دو

کد خبر: 82682
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲:۱۵ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از افتتاح بیست و سومین بازار میوه و تره بار شهرداری منطقه دو در میدان صالحی- نبش خیابان عزیزی خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، “عباس صمدیان” با اعلام این خبر گفت: بازارهای میوه‌وتره بار نقش مهمی در تأمین نیازهای مردمی دارند و افزایش کیفی و کمی این بازار‌ها تاثیر قابل توجهی در زمینه رضایتمندی شهروندان دارد.

وی افزود: در همین راستا و به منظور جلب رضایت ساکنین محله طرشت، شهرداری منطقه دو نسبت به تامین قطعه زمینی مناسب اقدام نموده وبا سازمان میادین میوه و تره بار همکاری‌های لازم در زمینه احداث بازار میوه و تره بار، متناسب با نیاز ساکنین صورت پذیرفت.

صمدیان در خصوص افتتاح بیست و سومین بازارچه میوه و تره بار شهرداری منطقه ۲ گفت: بازار میوه تره بار سماء با مساحت تقریبی ۱۰۰۰ متر مربع ،قابلیت تأمین نیازمندی‌های میوه و تره بار محله طرشت را دارد ودر این بازار علاوه بر میوه وتره بار سایر اقلام پروتئینی و…به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان عرضه می گردد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ایجاد این بازارها را سبب دسترسی آسان شهروندان به مایحتاج روزانه خویش دانست و تصریح کرد: افتتاح بازارهای بیشتر سبب خواهد شد تا شهروندان از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر پرهیز نمایند و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تأمین نیازهای خود اقدام کنند.

دیدگاه کاربران