عضویت در خبرنامه الکترونیک
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک :

۸۴۰ داوطلب آتش نشان آموزش داده شدند

کد خبر: 82733
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۳۹ ب.ظ

با همکاری خانه های دوام و ایمنی محلات ۲۷ گانه شمال تهران امسال بیش از ۸۴۰ داوطلب آتش نشانی تحت آموزش قرار گرفتند.

به گزارش نداي مردم ، کیوان فاتحی منش دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: شهرداری منطقه یک در راستای آموزش های طرح دوام – داوطلبان واکنش اضطراری محلات- اقدام به ارائه آموزش های لازم به بیش از ۸۴۰ داوطلب آتش نشان نمود که در کل داوطلبین طرح دوام در منطقه یک به بیش از دو هزار نفر رسید.

وی گفت: داوطلبین پس از آموزش های کمک های اولیه، مدیریت بحران، اطفاء حریق، جستجو و نجات، روانشناسی بحران و… آماده امداد رسانی شدند.

این مقام مسئول با اشاره به اقدامات اجرایی در راستای افزایش ایمنی در سطح منطقه تصریح کرد: در راستای افزایش سطح آگاهی، ایمنی و آمادگی منطقه در برخورد با حوادث غیر مترقبه ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک اقدام به اجرای برنامه های آموزشی، نظارتی و… در بخش های گوناگون نموده است.

وی افزود: برگزاری مانورهای مدیریت بحران در مدارس، مجتمع های مسکونی ، مراکز تجاری ، اداری و… ، بازدید مستمر ناظرین hse از پروژه های در حال اجرا و عدم انطباق آنها با موازین، بازدید از شرایط محیط کار کارمندان ، بازدید از کل بوستان های منطقه و بررسی وضعیت hse شهروندی و رفع مشکلات موجود از جمله تاسیسات برق و سیستم های روشنایی، موتورخانه و پمپ های داخل بوستان ها و… از اقدامات اجرایی بود.

دیدگاه کاربران