عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ :

آماده باش کامل ستاد برف روبی در منطقه ۷

کد خبر: 82765
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷از آماده باش کامل ستاد برف روبی منطقه در سرتاسر محدوده خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب گفت: منطقه ۷ با آمادگی کامل در برابر بارش برف و امکان یخ زدگی معابر به استقبال فصل زمستان می رود و با برنامه ریزی های انجام شده مشکلی در خصوص برف روبی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه مخازن شن مخصوص در سطح منطقه جانمایی شده اند تا در زمان بارش برف شهروندان بتوانند از آنها استفاده کنند، تصریح کرد: پس از بررسی ها و شناسایی نقاط حساس منطقه مخازن در حاشیه معابر جانمایی شده که در این زمینه می توان به محدوده های بزرگراه ها، معابر اصلی و فرعی اشاره کرد.

معاون شهردار منطقه ۷ به دیگر اقدامات منطقه و استقرار تجهیزات لازم و ماشین آلات سنگین در زمینه برف روبی اشاره کرد و گفت: در ایام بارش نزولات جوی، با آمادگی کامل به خدمت رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و ساماندهی مسیر تردد آنان در سطح معابر منطقه در اولویت برنامه ها قرار دارد.

وی یادآور شد: تمامی اکیپ های ستاد برف روبی منطقه همزمان با آغاز بارش برف درحالت آماده باش کامل عملیات خدمات رسانی قرار خواهند گرفت و همزمان تجهیزات وماشین آلات سبک و سنگین نیز درمحل های مذکور مستقر می شوند.

به گفته شعبانی منطقه ۷ در قلب پایتخت واقع شده و همچنین تمرکز مراکز تجاری، اداری، آموزشی و فرهنگی و به دنبال آن وجود حجم تردد وسیعی از شهروندان تهرانی در این منطقه سبب شده حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست اقدام به اجرای تمهیدات ویژه ای به منظور مقابله با بارش برف و یخ زدگی معابر در سطح منطقه بنماید.

دیدگاه کاربران