عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره HSE و دبیر شورای هماهنگی سامانه مدیریت HSE شهرداری :

پیمانکاران ملزم به رعایت ایمنی در کارگاه های ساختمانی شدند

کد خبر: 82842
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۴۳ ق.ظ

به منظور ارتقای سطح بهداشت،ایمنی و محیط زیست در اجرای پروژه های شهری، رعایت اصول ایمنی در کارگاه های ساختمانی از الزامات کاری پیمانکاران کارگاه های ساختمانی شمال تهران قرار گرفت.

به گزارش نداي مردم ، کیوان فاتحی منش رئیس اداره HSE و دبیر شورای هماهنگی سامانه مدیریت HSE شهرداری این منطقه با اعلام خبرفوق اظهار داشت: به منظور پیشگیری از حوادث غیر مترقبه از جمله مسمومیت با گاز co و مرگ خاموش در فصل سرما، بیش از یک هزار مورد از پروژه‏های عمرانی، ابنیه، سوله‏ های بحران، بوستان‏ ها و وضعیت نگهداری فضای سبز، سایت های برف روبی، علایم ترافیکی، پل‏ ها و ساختمان‏ های اسکان کارگری مورد ارزیابی بازرسان اداره HSE شهرداری منطقه یک قرار گرفت.

وی گفت: در این بازدید ها به صورت میانگین از هر پیمانکار،طی این دوره ۸ بار بازدید HSE صورت پذیرفت و آنها ملزم به ارتقای سطح ایمنی برای کارگرانِ کارگاه ‏های ساختمانی و توجه بیشتر به رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی توسط کارگران شدند.

فاتحی منش با اشاره به غیر ایمن بودن استفاده از لوازم گرمایشی دست ساز تاکید کرد: پیمانکاران باید ضمن آموزش‏ های لازم، از بکارگیری این لوازم توسط کارگران جلوگیری به عمل آورند.

دیدگاه کاربران