عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ :

جایگاه نخست برای خدمات عمرانی صورت گرفته در قلب تهران

کد خبر: 82893
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۱۹ ب.ظ

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ گفت: در ارزیابی ۸ ماهه نخست سال ۹۵ معاونت های فنی و عمرانی مناطق، معاونت فنی و عمرانی منطقه ۶ در جایگاه نخست قرار گرفت.

به گزارش نداي مردم ، سید رامین حسینی نژاد توضیح داد: پیرو ارزیابی های انجام شده از طریق حوزه های نظارتی و ستادی شهرداری تهران و با در نظر گرفتن شاخص هایی از جمله شایستگی و عملکرد معاون فنی و عمرانی، بودجه ریزی عملیاتی، وضعیت نیروی انسانی و متخصص و بهره گیری از سامانه اطلاعاتی، امتیاز نظارت مدیریتی ستادی بر پروژه، نحوه ارجاع کار، کیفیت پروژه ها و محصول نهایی، اجرای طرح های ستادی و عملکرد منطقه در راهبری عامل چهارم و آزمایشگاه، معاونت فنی و عمرانی منطقه ۶ با کسب ۹۰ امتیاز بالاترین امتیاز در بین معاونت های فنی و عمرانی مناطق راکسب نمود.

او با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی سطح منطقه با سرعت خوبی در حال پیشرفت است، ادامه داد: پیش بینی می شود تا پایان سال بخش اعظمی از این پروژه ها به مرحله بهره برداری برسد.

حسینی نژاد با بیان اینکه بیشتر پروژه های عمرانی منطقه محور فرهنگی و اجتماعی دارد، گفت: امیدواریم با تکمیل این پروژه ها و تحویل آن ها به شهروندان سرانه های فرهنگی و اجتماعی منطقه افزایش یافته تا خدمات بیشتری به شهروندان ارائه شود.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ در خصوص پروژه های شاخص عمرانی منطقه گفت: پروژه های شاخص منطقه همچون احداث ساختمان اقامه نماز کشور، ساخت مسجد گل ها، ورزشگاه و سوله بحران کردستان، مجتمع بهاران و ساخت سرای محلات در حال تکمیل است و بعضی از پروژه ها نیز به مرحله بهره برداری رسیده است.

دیدگاه کاربران