عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران :

یاد شهدای آتش نشان در شمال تهران گرامی داشته شد

کد خبر: 82987
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲:۳۰ ب.ظ

مراسم یادبود شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو به منظور پاسداشت فداکاری و جوانمردی این عزیزان با حضور مدیریت شهری منطقه یک، طلاب حوزه علمیه چیذر و شهروندان در شمال تهران برگزار شد.

به گزارش نداي مردم ،سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه ضمن تسلیت و ابراز همدردی و همدلی باخانواده های داغدار، حضور در مراسم خاکسپاری پیکر های مطهر شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو را وظیفه همگان دانست و با بیان اینکه آتش نشانی شغل نیست عشق است با اهدای شاخه گل به آتش نشانان، یاد و خاطره آتش نشانان شهید حادثه مذکور را گرامی داشت و از خدمات نیروهای فداکار آتش نشانی تقدیر و تجلیل کرد.

وی گفت: این مراسم ها در ایستگاه آتش نشانی دزاشیب ، ساختمان شهرداری منطقه یک ، سرای محله درکه، سازمان آتشنشانی منطقه شمیرانات و… برگزار شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در ایستگاه آتش نشانی دزاشیب طلاب حوزه علمیه چیذر ، مدیران شهری ناحیه ، شهروندان و… حضور داشتند و با ابراز همدردی با آتش نشانان یاد عزیزان از دست رفته را گرامی داشتند.

کارگران گفت: واحد آموزش شهرداری ناحیه دو منطقه یک نیز مراسم یادبود شهدای آتش نشان را درخانه کودک محله درکه برگزار کرد.

وی خاطر نشان ساخت: شهرداری منطقه یک نیز با نصب بنرهای پیام تسلیت و پرچم های مشکی در سطح منطقه وبرپایی ایستگاه صلواتی، در غم از دست دادن دلاورمردان آتش نشان به سوگ نشست و مراسم عزاداری این عزیزان را در نمازخانه با قرائت زیارت عاشورا و تلاوت قرآن با حضور کارمندان شهرداری منطقه یک برگزار کرد.

دیدگاه کاربران