عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ :

آذین بندی قلب شهر به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

کد خبر: 83010
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برنامه های منطقه برای گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: قلب تهران به مناسبت گرامیداشت این ایام مبارک آذین بندی شده و سلسله برنامه های فرهنگی و هنری و جشن های گرامیداشت دهه مبارک فجر در سرای محلات و بوستان ها و میادین منطقه برگزار می شود.

به گزارش نداي مردم ،مهرشاد الله ویردی گفت: فضا سازی سرای محلات در ایام مبارک دهه فجر و پخش سرود های انقلابی در سرای محلات، فضا سازی مدارس، برگزاری نمایشگاه عکس دهه فجر به صورت گذر عکس در بلوار کشاورز، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی مختلف، برگزاری نمایشگاه عکس و روزنامه دیواری در سطح محلات، پخش فیلم های مرتبط با این ایام در سرای محلات، تجلیل از شهدای سطح منطقه و اجرای برنامه های مرتبط در مساجد سطح منطقه از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای دهه مبارک فجر است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۶ با اشاره به برگزاری جشن های ازدواج دانشجویی در سه دانشگاه تهران، امیر کبیر و پیام نور گفت: با مشارکت واحد فرهنگی این دانشگاه ها مراسم ازدواج هزار زوج دانشجویی در دهه مبارک فجر صورت می گیرد.

او همچنین با اشاره به به میزبانی منطقه برای برگزاری راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: همانند هرسال غرفه های فرهنگی، ورزشی در حد فاصل خیابان فلسطین تا خیابان وصال در ضلع شمالی خیابان انقلاب برپا می شود.

دیدگاه کاربران