عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰

اجرای طرح “مدرسه انقلابی” ویژه دانش آموزان منطقه ۲۰

کد خبر: 83088
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸ ق.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از اجرای ویژه‌برنامه های مناسبتی ایام مبارک دهه فجر ویژه دانش آموزان با رویکرد فرهنگ فاطمی در این منطقه جنوبی خبر داد.

به گزارش نداي مردم، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین مسلمی با اشاره به اهمیت بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر در مدارس و تقارن آن با ایام فاطمیه (س)، گفت: به منظور آشنایی نسل جوان با آرمان های انقلاب اسلامی بخش عظیمی از برنامه های این ایام ویژه دانش آموزان و در مدارس منطقه ۲۰ به اجرا می رسد.

مسلمی با اشاره به اینکه طرح آذین بندی فضاهای آموزشی از مهمترین فعالیت های دانش آموزان در این ایام است، افزود: انتخاب بهترین آذین بندی، در قالب مسابقه” مدرسه انقلابی” در ایام مبارک دهه فجر برگزار می شود که صرفه جویی هزینه ای و استفاده از بهترین ها از دور ریختنی ها از مهمترین آیتم های داوری و قضاوت این مسابقه فرهنگی است.

وی ادامه داد: اعزام ۲ هزار دانش آموز به تور تهران گردی و موزه عبرت با عنوان سفر انقلاب با اولویت محله های کم برخوردار از دیگر برنامه های دهه مبارک فجر است.

معاون شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: جشن انقلاب، آئین غبارروبی و عطرافشانی مزارشهدا، بزرگداشت مفاخر انقلاب اسلامی، شعرخوانی، مسابقات فرهنگی، برپایی ایستگاه های فرهنگی با عنوان گذر انقلاب از دیگر برنامه های ایام مبارک دهه فجر ویژه دانش آموزان نواحی ۱ و ۲ آموزش و پرورش شهرری است.

دیدگاه کاربران