عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 18 :

حجم سفرهای درون شهری به خط ۳ مترو افزایش یافت

کد خبر: 83108
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۸ از افزایش قابل توجه سفرهای درون شهری با افزایش ۲۰ دستگاه اتوبوس به خط ۳ مترو خبرداد.

به گزارش نداي مردم، بهروز محمدزاده با اشاره به مشکلاتی که شهروندان این بخش از پایتخت برای دسترسی به خط ۳ مترو برای انجام سفرهای درون شهری روزانه خویش با آن مواجه بودند، اظهار کرد :در نشست اخیر نظارت دوره‌ای مدیریت شهری منطقه که با حضور شهردارتهران و معاونین وی برگزارشد، معضل کمبود اتوبوس در ناوگان حمل ونقل عمومی برای دسترسی شهروندان به خط ۳ مترو به‌ عنوان یکی از اصلی‌ترین مطالبات آنها مطرح شد. این موضوع به تایید این مقام مسئول رسید و بلافاصله اقدامات لازم ازسوی مراجع ذی صلاح صورت گرفت.

وی همچنین ادامه داد: اختصاص تعداد ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید در مبادی پایانه شاد آباد ، تقاطع معلم – الغدیردر محله یافت آباد و پایانه شهید مفتح در شهرک ولیعصر (عج) به مقصد پایانه مسافربری و ایستگاه مترو نعمت آباد موجب شد تا شهروندان ساکن در محلات منطقه به خط ۳ مترو و ایستگاه خط ۱۰ اتوبوس‌های تندرو در بزرگراه آیت ا…سعیدی دسترسی و سفرهای درون شهری از جنوبی‌ترین نقطه به شمالی‌ترین نقطه پایتخت به سهولت و با پرداخت کمترین هزینه و اتلاف زمان به انجام رسانند.

به گفته این مقام مسئول، پیش از ورود این اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل ونقل عمومی تعداد ۱۱ خط اتوبوس برای تردد روزمره شهروندان درمبادی مختلف منطقه و دیگر نقاط پایتخت فعالیت می‌کرد که از این پس به تعداد ۱۴خط افزایش یافت.

دیدگاه کاربران