عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج:

تحول ساختار هاي شهري کرج متناسب با نیاز شهروندان اجرایی می شود

کد خبر: 83145
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹ ق.ظ

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با بیان اینکه این دستگاه عمده منابع خود را به تحقق یافتن برنامه های توسعه ای و اجرای طرح های عمرانی در سطح شهر اختصاص داده است، گفت: هويت بخشي به زندگي شهروندان مهمترين رسالت مدیریت شهری این کلانشهر می باشدو این مجموعه توانسته است متناسب با نیازهای مردمی در راستای تحول ساختار هاي شهري گام بردارد.

به گزارش نداي مردم ، فرج الله ایلیات با بیان این مطلب اظهار کرد: مدیریت شهری کرج طی چهار سال گذشته در عرصه های مختلف شهری اعم از عمرانی، خدماتی و زیرساختی فعالیت های مطلوبی را به انجام رسانده است و در این راستا از الگوهايي استفاده کرده که تحول، انتفاع و پويايي شهر را به دنبال داشته باشد.
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: اقدامات عمرانی در کرج با رویکرد اقتصاد مقاومتی محقق می شود و علی رغم رکود صنعت ساخت و ساز در شهرداری ها، خوشبختانه شهرداری این کلانشهر بر اساس تمهیدات و پیش بینی های لازم و به ویژه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی در خدمت رسانی به شهر و شهروندان غافل نبوده است.
ایلیات اظهار داشت: همچنين مدیریت شهری کرج رسیدن به توسعه پایدار شهری را به عنوان يک هدف ارزشمند در دستور کار خود قرار داده و برای دستيابي به این امر از سياست گذاري هاي متعددي از جمله اتخاذ رويکردهایی مبتني بر عقلانيت و انجام امور به نفع مردم، بهره گيري از اعتبارات و منابع تخصصي و دریافت تسهیلات از بانک شهر استفاده کرده است.
این مسئول ادامه داد: شهرداری کرج توانسته با اتخاذ سیاست های اقتصاد مقاومتی، نوآوری ها و مدیریت ویژه اقتصادی در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و مطالبات پیمانکاران هم مشکلی نداشته باشد و در تامین منابع مالی پروژه های عمرانی عظیم، رفع هزینه های جاری و بازپرداخت وام های عمرانی دریافت شده موفق عمل کند.
وی در پایان یادآور شد: بهره برداری از چندین تقاطع غیر هم سطح در سطح شهر از جمله زیرگذر آیت الله هاشمی رفسنجانی (مهرویلا) استارت ابر پروژه بزرگراه شمالی، بهره برداری از ۴۰۰ هکتار جنگلگاری در محدوده باغستان تا پایان اسفند ماه سال جاری و… از مهم ترین پروژه های عمرانی ایران کوچک است است و چندین پروژه دیگر نیز در آینده ای نه چندان دور راه اندازی می شود.

دیدگاه کاربران