عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

اجرای طرح مخازن دفنی در منطقه ۲

کد خبر: 83156
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از بهره برداری و اجرای طرح مخازن دفنی در سطح منطقه ۲ خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، “عباس صمدیان” با اعلام این خبر گفت: با توجه به انبوه و تولید زباله در بعضی از اماکن و مراکز تجاری منطقه که موجبات انتشار آلودگی و نارضایتی شهروندان را داشته است با احداث مخازن زباله دفنی ضمن جلوگیری از انتشار آلودگی در بهبود زیبایی بصری نیز تأثیر بسیاری زیادی در این اماکن و محلات داشته است.

وی افزود: این طرح در مکان هایی شامل خیابان ایوانک جنب بازار روز میوه تر بار- بلوار فرحزادی رو به رو مجتمع تجاری میلاد نور – خیابان ایران زمین جنب فروشگاه شهروند، خیابان گلستان جنوبی روبه روی برج های A,B,C و خیابان گل افشان جنوبی مقابل مجتمع تجاری گل افشان مورد بهره برداری قرارگرفته است.

صمدیان با اشاره به افزایش مشارکت‌های مردمی گفت: از مهم‌ترین عوامل موثر بر میزان مشارکت مردم آگاهی و آموزش‌ و ایجاد انگیزه در آن‌ها به روش‌های مختلف بوده تا شهرداری در این امر موفق باشد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه تصریح کرد: مکانیزه‌کردن سیستم جمع‌آوری به‌منظور بهینه‌ و اقتصادی‌کردن سیستم جمع‌آوری انجام شده چراکه جمع‌آوری سنتی مواد زائد شهری کاری بسیار پرزحمت و مشکل است که جمع آوری مکانیزه پسماندها علاوه بر سرعت در انجام آن کیفیت ارائه خدمات را بالاتر می‎برد.

دیدگاه کاربران