عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار ورامین :

بازی با افکار عمومی/وحدتی که در ورامین دچار خدشه شده است

کد خبر: 83179
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۱۹ ب.ظ

حاشیه سازی و توجه به حاشیه ها می تواند انرژی مدیران را برای خدمت رسانی به مردم گرفته و بر میزان مشکلات در حوزه های گوناگون بیفزاید.

به گزارش نداي مردم ، شهرستان ورامین با قدمت تاریخی و دارا بودن از ظرفیت های بالای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، شایسته خدمت رسانی مطلوب در ابعاد مختلف است.

مردم شهرستان ورامین همواره و در طول برهه های زمانی گوناگون به وظیفه خود در راستای دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی عمل کردند اما بدون تردید هنوز محدودیت ها و مشکلات زیرساختی در این منطقه، مردم را نگران می کند.

در این میان ضرورت وحدت و همدلی مسئولان و مدیران شهرستانی در بخش های گوناگون می تواند زمینه ساز رسیدن به موفقیت های هر چه بیشتر در عرصه خدمت رسانی به مردم باشد.

حاشیه سازی و توجه به حاشیه ها می تواند انرژی مدیران را برای خدمت رسانی به مردم گرفته و بر میزان مشکلات در حوزه های گوناگون بیفزاید.

انتقاد فرماندار ورامین از عملکرد شهرداری و شورای شهر

طی روزهای اخیر اختلافات ایجاد شده میان مجموعه فرمانداری و مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر ورامین به رسانه ها کشیده شده و این امر نگرانی مردم را به همراه داشته است.

محمدرضا یوسفی  با انتقاد از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر از مردم خواست تا در انتخابات آینده، با دقت نمایندگان خود در امور شهری را انتخاب کنند.

وی همچنین به تعداد نیروهای کارمند در شهرداری ورامین انتقاد کرد و بیان داشت که که ساختار شهری این منطقه نیازمند این تعداد نیرو نیست.

انتقاد تند رییس شورای اسلامی شهر ورامین از سخنان فرماندار

سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین نیز در نطق پیش از دستور خود در این شورا اظهار داشت:متأسفانه در داخل شهر و در آستانه دهه فجر شاهد آن هستیم که برخی از افراد احساس کرده اند که ورامین فضایی برای عرض اندام است که می توانند در آن موج سواری کنند و به اهدافشان برسند، اما باید بدانند که ورامین شهر قیام ۱۵ خرداد و شهر حماسه ۹ دی است.

وی افزود: مردم ورامین انقلابی هستند و تحت تاثیر احساست قرار گرفته و سرنوشت خودشان را تعیین می کنند.

احمدی ادامه داد: مردم ورامین هرگز تحت تأثیر صحبت و تحریک یک فرد، تصمیم نمی گیرند.

وی بیان داشت: امیدوار بودیم که برخی از مسئولان کمی فکر می کردند و می دیدند که نماینده کدام دولت در این شهر هستند، نماینده عالی دولتی که باید نماینده اش برای یک شهر تدبیر داشته باشد، دولتی که نماینده اش باید امید را در بین مردم به وجود بیاورد نه این که ناامیدی را اشاعه دهد.

احمدی تأکید کرد: قرار باشد از امروز به مقابله و جوابگویی بپردازیم، زمانی برای خدمت و فرصتی برای رسیدگی به امورات مردم باقی نخواهد ماند.

وی متذکر شد: اکثر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین افرادی هستند که از سال اول با به کارگیری نیرو خارج از ضوابط مخالف بوده اند اما هم اکنون کدام اداره در منطقه وجود دارد که خارج از مجموعه شورا و شهرداری وسازمان های زیر مجموعه شهرداری، نزدیک به ۱۴ نیروی شرکتی و رسمی از شهرداری به عنوان مأمور در خود جای داده که حقوقشان را شهرداری پرداخت می کند.

برخی با افکار عمومی بازی می کنند

رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: اگر قرار باشد مطالبی گفته شود، فراتر از این موضوعات را باید گفت، آن روز که شورا فریاد می زد که حقوق کارگرها عقب افتاده و مشکل حقوق کارگرها را داریم، چه کسانی فشار می آوردند تا مبلغ هنگفتی را از شهرداری برای یک تیم که اساس آن معلوم نبود متعلق به چه کسانی است، دریافت کنند.

وی متذکر شد: چرا با افکار عمومی بازی می کنند اما بدانند که مردم ورامین تحریک شدنی نیستند.

احمدی ادامه داد: مردم ورامین انقلابی هستند و در قیام ۱۵ خرداد با آگاهی کامل آمدند و بر علیه طاغوت قیام و نقش مهمی در پیروزی انقلاب ایفا کردند.

رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: متأسفانه به جای توجه به اتحاد و همدلی، به دنبال تفرقه افکنی در جامعه هستیم.

بدون تردید سایه اختلافات در میان مسئولان بیش از هر زمان دیگری موجب خواهد شد تا خدمت رسانی به مردم ورامین که همواره در راه دفاع از ارزش های انقلاب حضور جدی داشتند، مختل شود.

دیدگاه کاربران