عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران :

نخاله های ساختمانی حادثه پلاسکو در مجتمع آرادکوه دپو می شود

کد خبر: 83222
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶ ق.ظ

قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران درباره سرنوشت نخاله های برجا مانده از حادثه پلاسکو اظهار کرد: هر گونه تصمیم گیری در خصوص نخاله های این حادثه، منوط به تصمیم و دستور قضایی است.

به گزارش نداي مردم ، منصور باقرصاد با اشاره به اینکه نزدیک به ۲۲ هزار تن نخاله شامل آهن آلات و نخاله ساختمانی پس از حادثه پلاسکو جمع آوری و به محل زمینی هفت هکتاری انتقال داده شده است، گفت: در حال حاضر این محل، زیر نظر مستقیم مقام قضایی و نیروی نتظامی بوده و کار کاوش نخاله ها چند روزی است که آغاز شده است.

قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر مرحله تفکیک زباله برای جداسازی اموال مکشوفه انجام می شود و در این مرحله آهن آلات نیز جداسازی می شود.

وی اعلام کرد: بنا بر تصمیم مقام قضائی، نخاله ساختمانی حادثه پلاسکو پس از اتمام کاوش ها، به محل مجتمع پردازش و دفع پسماند آرادکوه انتقال داده شده و در این محل دپو می شود.

باقرصاد همچنین به اهمیت نکات زیست محیطی در خصوص بحث دفن یا رفع نخاله های به جا مانده از حادثه پلاسکو تاکید کرد و افزود: در این رابطه تمامی نکات مورد نظر در خصوص مسائل محیط زیستی مورد توجه قرار می گیرد و اگر حوزه محیط زیست نیز در این رابطه موضوعاتی را مد نظر دارد، طی جلساتی با کارشناسان، این مباحث بررسی و در نهایت تصمیم گیری می شود

دیدگاه کاربران