عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج :

دستيابي به توسعه پایدار هدف مدیریت شهری کرج

کد خبر: 83225
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ب.ظ

شهردار کرج گفت: اجرایی کردن راهکارهای فراگير و ريشه دار در راستای تحول ساختار هاي شهري توسط مدیریت شهری این کلانشهر طی چهار سال گذشته، موجب شکوفایی عظیم و گسترده شهر در عرصه هاي مختلف عمراني، خدماتي و زيرساختي شده است.

به گزارش نداي مردم ،علی ترکاشوند گفت: مجموعه مديريت شهری کرج در چهار سال گذشته دستيابي به توسعه پایدار را به عنوان يک هدف مهم در اولویت کاری خود قرار داده و در راستاي دستيابي به این مهم، سياست گذاري هاي متعددي از جمله تمرکز بر اهداف، اتخاذ رويکرد مبتني بر عقلانيت و انجام امور به نفع مردم را اتخاذ کرده است.

شهردار کرج اظهار داشت: اجرايی کردن تمهیدات موثر براي فرهنگسازي هر چه بیشتر، ارتقاء شاخص هاي اقتصادي، عمراني، زيرساختي، مديريتي با هدف افزايش ميزان اثربخشي عملکرد شهرداري و جلب حداکثري رضايتمندي مردم نیز از دیگر اقدامات این مجموعه مدیریتی طی مدت زمان مذکور می باشد که نقش موثري را در عرضه خدمات خرد و کلان به شهر و شهروندان داشته است.

این مسئول گفت: شهرداري کرج به دنبال بروز رکود اقتصادي در کشور و جهت عمل کردن به منويات مقام معظم رهبري، مولفه هاي اقتصاد مقاومتي را در همه سياست ها و برنامه هاي کاري خود لحاظ کرده که به دنبال انجام آن نتايج ارزنده اي که به نفع شهر و شهروندان کرج بود، حاصل شد.

وی خاطر نشان کرد: بر این اساس این دستگاه موفق شد در پي جاري کردن موضوع “اقتصاد مقاومتي” به رغم وجود شرايط بحراني مالي حاکم بر کشور، پروژه ها و طرح هاي عمراني را به نحو مطلوبي در سطح شهر اجرايي کند.

شهردار کلانشهر کرج در پایان یادآور شد: مدیریت شهری کرج تا کنون منابع خود را در راستای تحقق برنامه هاي توسعه اي و اجراي طرح هاي عمراني تخصیص داده و ضمن تلاش براي ارتقاء توانمندي هاي مديريتي و بهره گيري از همه ظرفيت هاي سازماني، بر انجام اموري که توسعه زيرساخت ها را در شهر ممکن مي سازد، تمرکز کرده است.

دیدگاه کاربران