عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 :

بازپیرایی فضاهای سبز شمال شرق تهران

کد خبر: 83234
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از بازپیرایی و کندوکوب بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه خبر داد و گفت: در آستانه فصل بهار فضاهای سبز منطقه بازپیرایی و نونوار می شود.

به گزارش نداي مردم ، حسین سیگارودی در این باره گفت: در آستانه بهار ۹۶ و در ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع از فضاهای سبز منطقه کندوکوب، خشکه زنی و هرس شد.
وی افزود: در این طرح فضای سبز بزرگراه های رسالت، صیاد شیرازی، شهید زین الدین، شهید باقری، شهید بابایی، امام علی (ع)، دماوند و … بازپیرایی شد.
سیگارودی با اشاره به عملیات طوقه زنی، خشکه زنی و هرس درختان گفت: در این عملیات بیش از ۱۵۰۰۰ مترمربع از فضای سبز خیابان های فرجام، سراج، دلاوران، الغدیر، ۱۹۶، استاد حسن بنا، پاسداران و… خشکه زنی شد.
معاون خدمات شهری منطقه با اشاره به هرس درختان در این فصل گفت: بیش از ۱۸۰۰۰ مترمربع از درختان در این طرح در محلات شمیران نو، جوادیه، تهرانپارس، حسین آباد مبارک آباد، شیان لویزان، حکیمیه، پاسداران، نارمک، کوهک و …هرس و ۳۶۰۰۰ هزار اصله درخت کاشته شد.
سیگارودی در پایان به طرح کاشت نهال های میوه در منازل شخصی شهروندان اشاره کرد و افزود: در این طرح نهال های میوه به شهروندان اهدا و در حیاط منازل کاشته می شود.

دیدگاه کاربران