عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۲۰ :

شهردار منطقه ۲۰ به دیدار پرستاران رفت

کد خبر: 83262
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۲۰ ب.ظ

شهردار منطقه ۲۰ با حضور در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا (س) از کادر درمانی و پرستاران این مرکز درمانی تجلیل کرد.

به گزارش نداي مردم، سید احمد صفوی به مناسبت میلاد مبارک حضرت زینب(س)، به دیدار کادر درمانی و پرستاران شاغل در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) رفت و در حاشیه این نشست، گفت: با توجه به اهمیت سلامتی شهروندان و امر پیشگیری از بیماری‌ها، مدیریت شهری منطقه ۲۰ نیز بخشی از فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی را به این مقوله اختصاص داده است.

صفوی با اشاره به اینکه در مناسبت های مختلف به شهروندان خدمات سلامت محور ارائه می شود، افزود: ویزیت پزشک، کنترل قند و فشار خون و همچنین مشاوره های تغذیه از مهمترین خدماتی است که علاوه بر ویژه برنامه‌های سلامت محور به عموم شهروندان و به ویژه به قشر کم برخوردار منطقه ۲۰ ارائه می شود.

وی خدمت رسانی پرستاران به بیماران را بسیار ارزشمند برشمرد و ضمن آرزوی تداوم این توفیق، گفت: مدیریت شهری منطقه ۲۰ برای همکاری با روند بهسازی و توسعه مراکز درمانی این منطقه آمادگی لازم را دارد تا خدمات رسانی درمانی به شهروندان این منطقه جنوبی بهبود یابد.

این دیدار با حضور شهردار منطقه، معاون اجتماعی و فرهنگی، مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ در بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) که در بلوار قدس محله دولت آباد واقع شده است، انجام شد که ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، آئین تجلیل ازکادر درمانی و پرستاران این مرکز صورت گرفت.

دیدگاه کاربران