عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ :

افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه ۷

کد خبر: 83334
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۵۷ ق.ظ

معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از افتتاح مرکز طب سنتی در این منطقه خبر داد.

به گزارش  نداي مردم ، محمدرضا غلامی با بیان اینکه طب سنتی دارای ظرفیت‌های فراوانی است، گفت: به کاربردن طب سنتی تاثیر به سزایی در نظام سلامت داشته و افتخار می کنیم که اساتید طب نوین بر این باور هستند که طب سنتی به علت اینکه در باور مردم ریشه دارد می‌تواند به حوزه درمان کمک شایانی کند.

وی از طب سنتی ایرانی به عنوان میراث گرانبهای کشور یاد کرد و افزود: در دو سده اخیر به ویژه در ۵۰ سال گذشته طب سنتی ایرانی مورد غفلت و فراموشی واقع شده و باید تقویت شود و انتظار داریم همه افراد به ویژه آنهایی که به دانش نوین آشنا هستند، بتوانند برای ارتقای طب سنتی ایرانی قدم‌هایی بردارند.

معاون شهردار منطقه ۷ یادآور شد: طب سنتی، مورد علاقه مردم، موثر، کم هزینه و مطابق با فرهنگ مردم ایران است که می تواند برای کشور کارآفرین باشد.

وی خاطرنشان کرد: برپایی غرفه سلامت در خیابان انقلاب همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، برپایی غرفه ی حجاب و عفاف، برپایی مسابقات تفریحی ورزشی در مدارس و جشنواره بادبادک ها از دیگر اقداماتی است که به مناسبت این ایام فرخنده اجرا خواهد شد.

معاون شهردار منطقه ۷ با بیان ویژه برنامه‌های این معاونت در ایام الله دهه فجر گفت: مجموعه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی به گونه‌ای است که تمامی محلات منطقه ۷ را به لحاظ جغرافیایی پوشش می‌دهد.

دیدگاه کاربران