عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران :

سوالات فنی حادثه پلاسکو بی جواب ماندند

کد خبر: 83355
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ ق.ظ

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: سوالات فنی و تخصصی اعضای شورای شهر از حادثه پلاسکو بی جواب ماند و شهردار تنها پاسخ کلی داد.

به گزارش نداي مردم ،رحمت الله حافظی که با رادیو اقتصاد گفت‌وگو می‌کرد در پاسخ به اینکه آیا از توضیحات شهردار تهران درباره حادثه پلاسکو شما و همکارانتان قانع شدید، اظهار کرد: سوالات طرح شده فنی بود و با وجود طول کشیدن جلسه تا عصر و دو بار فرصت به شهردار به این سوالات پاسخ داده نشد. مباحث کلی از جمله آواربرداری مطرح شد و سوالات فنی و تخصصی همچنان بی جواب ماند.
وی با بیان اینکه می توانم تذکر به شهردار بدهم یا سوال بپرسم اما وقتی حرف از استیضاح می شود هیچ کس همراهی نمی کند،گفت: پیش از این دو تیم اصولگرا و اصلاح طلب در شورای شهر داشتیم که از نظر تعداد رای، هم وزن بودند اما هم اکنون این ترکیب سیاسی بهم خورده است، عده ای همراه شهردار و عده ای منتقد هستند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: کسانی که حرف حق می زنند و مطالبه گر هستند به تعداد انگشتان یک دست هستند و حدود ۲۵ نفر هم آن طرف، حامی شهردار هستند.
حافظی اعلام کرد: در جلسه روز یکشنبه یکی از اعضای شورای شهر اظهار کرد چرا حافظی به این عدم تخصیص ها تذکر نداده یا سوال از شهردار نکرد، پاسخ دادم همین الان متن استیضاح شهردار را بنویسم چند نفر از شما امضا می کنید؟

دیدگاه کاربران