عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای سیاستگذاری کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران :

دومین کنفرانس مدیریت شهری ۱۶ و ۱۷ اسفند برگزار می‌شود

کد خبر: 83364
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۵۰ ب.ظ

عضو شورای سیاستگذاری کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران گفت: دومین کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران ۱۶ و ۱۷ اسفند در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

به گزارش  نداي مردم ، مصطفی بروجردی؛ عضو شورای سیاستگذاری کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران در نشست خبری که امروز به مناسبت این کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر لایحه مدیریت شهری در دولت در حالت تدوین و نهایی شدن است و به زودی به مجلس ارائه می‌شود. این لایحه یک خواست و انتظار بیش از ۱۰ ساله در کشور ماست.

وی با اشاره به اینکه دومین کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود، افزود: در روز اول این کنفرانس، هم‌اندیشی درباره لایحه مدیریت شهری و در روز دوم کارگاره‌های آموزشی متناسب با این هم‌اندیشی برگزار می‌شود.

بروجردی برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت شهری در شهرهای سنتی و بافت فرسوده، مدیریت یکپارچه حمل‌ونقل شهری و تجارب جهانی، مدیریت شورایار‌ی‌ها و درس‌های آموخته، سامانه‌های کنترل و نظارت شهرسازی، دیپلماسی شهری، شهر و امنیت شهری و آسیب‌های اجتماعی و زیرساخت‌ها و مدیریت شهری هوشمند را از جمله برنامه‌های این کنفرانس عنوان کرد.

عضو شورای سیاستگذاری کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران ادامه داد: در کمیته علمی این همایش افراد علمی و آشنا به حوزه مدیریت شهری از مراجع دانشگاهی و نهادها و سازمان‌های مختلف شامل ۲۲ نفر از فعالان دارای تجارب حرفه‌ای مدیریت شهری به منظور برنامه‌ریزی محتوای کنفرانس انتخاب شده‌اند.

وی ادامه داد: در این همایش مجموعه‌ای متشکل از متولیان و ذینفعان لایحه مدیریت شهری شامل ۴۰ نفر از مدیران و خبرگان موضوع شهری حضور دارند.

دیدگاه کاربران