عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ :

نظافت و پاکسازی معابر بزرگراهی در شمال شرق تهران

کد خبر: 83469
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۲۸ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از جاروب و نظافت معابر بزرگراهی منطقه خبر داد و گفت: در آستانه سال جدید و به منظور داشتن شهری سلامت و آراسته کلیه بزرگراه های سطح منطقه نظافت و پاکسازی می شوند.

به گزارش نداي مردم ،حسین سیگارودی در این زمینه گفت: در آستانه نوروز و سال جدید و به منظور ارتقای سطح سلامت و آراستگی شهری و استقبال هرچه بهتر از مسافران نوروزی کلیه معابر، بزرگراه ها، کوچه ها، بوستان ها و … نظافت و پاکسازی می شوند.

وی در ادامه گفت: در این طرح بزرگراه های شهیدان زین الدین، بابایی، باقری، صیاد شیرازی و دماوند و امام علی(ع) نظافت و جاروب شد.

سیگارودی با اشاره به جمع آوری خاک و نخاله در سطح منطقه افزود: به منظور داشتن شهری زیبا و پاکیزه و استقبال هرچه بهتر از مسافران نوروزی خاک و نخاله و ضایعات در سطح منطقه جمع آوری می شوند. در این طرح تا به امروز خیابان های یاسینی، صدوقی، شهید کرد، حسینی، بهار، اتحاد و … نظافت و پاکسازی شد.

وی به دیگر اقدامات این طرح اشاره داشت و گفت: پاکسازی و نظافت انهار روباز، پاکسازی و نظافت باغچه ها، شستشوی تابلوهای ترافیکی و ایمنی، شستشوی گاردریل ها، مخازن، زیرمخزنی ها و جمع آوری موانع سد معبر از دیگر اقدامات این طرح است.

سیگارودی در پایان افزود: این اقدامات از اوایل بهمن ماه آغاز و تا پایان اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.

دیدگاه کاربران