عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ٢٠ :

رسیدگى به خانواده هاى کم برخوردار در محدوده حریم منطقه ٢٠تسریع شد

کد خبر: 83622
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹ ب.ظ

شهردار منطقه ٢٠ به منظور تسریع در رسیدگى به درخواست خانواده هاى کم برخوردار محدوده حریم و روستاهاى جنوبى شهررى به دیدار آنها رفت.

به گزارش نداي مردم، همزمان با سى و هشتمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى، شهردار منطقه ٢٠ ضمن حضور در منازل خانواده هاى کم برخوردار در محدوده حریم و روستاهاى جنوبى شهر تهران، درخواست هاى آنها را مورد بررسى و رسیدگى قرار داد.

مرمت و بهسازى منازل مسکونى، کمک هزینه ازدواج، خدمات درمانى و سلامت محور از مهمترین خواسته هاى مطرح شده در این سلسله بازدیدها بود که در دستور کار مدیریت شهرى این منطقه قرار گرفت تا با همکارى خیرین و مشارکت گروه هاى جهادى انجام شود.

سیداحمد صفوى در جریان این بازدید ضمن گرامیداشت سى و هشتمین سالگرد پیروزى انقلاب اسلامى گفت: مستضعفین و اقشار کم برخوردار همواره از سوى بنیانگذار نظام جمهورى اسلامى؛ امام راحل(ره)؛ مورد تاکید و توجه بوده است که به همین منظور دیدار از خانواده هاى کم برخوردار محدوده حریم در دستور کار قرار گرفت تا ضمن حضور و تبریک ایام مبارک دهه فجر درخواست ها و نیازهاى آنها مورد بررسى قرار گیرد.

صفوى افزود: با فعالیت مجمع هاى خیرین در محلات و شناسایى افراد نیکوکار، زمینه کمک رسانى و حمایت از نیازمندان در این منطقه جنوبى به خوبى فراهم شده است.

وى ادامه داد: بخش عمده اى از خدمات و اقدامات مدیریت شهرى منطقه ٢٠ به ساکنان محدوده حریم و روستانشین جنوب تهران ارایه مى شود تا اهالى این محدوده نیز از امکانات حوزه هاى اجرایى بهره مند شوند.

صفوى در ادامه یادآور شد: انتقال دامدارى هاى سنتى موجود در بافت مسکونى روستا یکى از مهمترین خواسته هاى اهالى روستایی بود که این مهم نیازمند همکارى و مشارکت تمامى متولیان امر را دارد.

شهردار منطقه ٢٠ با اشاره به اینکه این اقدام نیازمند طرح جامع و حضور دیگر ادارات است، افزود: شهردارى منطقه ٢٠ در خصوص صدور مجوزهاى مورد نیاز در چارچوب قانون و مقررات، آمادگى لازم را دارد.

شهردار منطقه، معاون امور اجتماعى، مدیر روابط عمومى، شهردار ناحیه ٧ شهردارى منطقه ٢٠ با همراهى بخشدار قلعه نو، امام جمعه قلعه نو و تعدادى از أعضاء شوراها ى روستا و دهیاران، در روستاهاى قلعه نو، گل تپه کبیر، قمى آباد حاضر شدند و پس از دیدار با خانواده هاى کم برخوردار در جشن بزرگ انقلاب که در روستاى طالب آباد برگزار شد شرکت کردند.

دیدگاه کاربران