عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه22 :

پیوند راهپیمایی ۲۲ بهمن و پیاده روی اربعین حسینی در پردیس فرهنگی منطقه ۲۲

کد خبر: 83642
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۰۱ ب.ظ

با مشارکت موسسه فرهنگی اصحاب الحسین(ع) شهرداری منطقه ۲۲ میزبان همشهریان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در پردیس فرهنگی این منطقه در میدان آزادی تهران بود.

به گزارش نداي مردم ، فروتن معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در پردیس فرهنگی منطقه ۲۲ واقع در میدان آزادی خبر داد و گفت: با تلاش مجموعه عوامل و کارکنان شهرداری منطقه ۲۲ پردیس فرهنگی این منطقه در میدان آزادی تهران با ۱۶ غرفه به شهروندان تهرانی برپا و حدود ۲۰۰۰ بسته فرهنگی در قالب نذورات و هدایای فرهنگی به برندگان مسابقات فرهنگی و ورزشی به شهروندان اهدا شد.

وی با بیان اینکه ایستگاه فرهنگی منطقه ۲۲ در یوم الله ۲۲ بهمن با الهام از پیاده روی اربعین حسینی، برپا شد،اظهار کرد: نامگذاری هر یک از غرفه ها برگرفته از موکب های مسیر پیاده روی نجف تا کربلا در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی صورت گرفته بود. در این پردیس فرهنگی خدماتی مشاوره و پاسخ به سوالات شرعی و دینی، غرفه سلامت و غربالگری، پاسخگویی به مسائل مربوط به انقلاب اسلامی، نقاشی دیواری، عفاف و حجاب، خواندن قرآن، مسابقات ورزشی و زیارت مجازی عتبات عالیات اجرا شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ۲۲ تصریح کرد: موسسه فرهنگی اصحاب الحسین(ع) نیز با حضور در این ایستگاه و ارائه کار ویژه های مربوط به پیاده روی اربعین حسینی همچون روایت گری و نقشه راه تهران تا بیت المقدس فضای معنوی مسیر پیاده روی اربعین حسینی را تداعی نمود.

دیدگاه کاربران