عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل بانک صادرات ایران :

ضرورت هدایت منابع بانکی به سمت بنگاه های تولیدی

کد خبر: 83654
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۲۴ ق.ظ

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به حجم انبوه تقاضا برای منابع نظام بانکی و تنگناهای موجود گفت: هدایت منابع به سمت بخش‌های تولیدی و پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های تولیدی از جمله برنامه‌های محوری بانک است.

به گزارش نداي مردم، سیاوش زراعتی در بازدید از گروه تولیدی لبنیات و بستنی میهن افزود: با تکیه بر ظرفیت‌های عظیم بانک صادرات ایران و در راستای حمایت از تولیدگران تمهیدات لازم برای اعطای تسهیلات به بنگاه‌های تولید داخلی تدارک دیده شده است.

وی گفت: ضمن بررسی و نیازسنجی واحدهای تولیدی در تعاملی سازنده با دست اندرکاران بنگاه‌های اقتصادی برای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش آن‌ها بر پایه شرایط و مقتضیات اقدام لازم به عمل می‌آید.

زراعتی همچنین به توانمندی بانک متبوعش در عرصه بین‌المللی اشاره کرد و افزود: پیشینه حدود نیم قرن فعالیت بانک صادرات ایران در سطح بین‌المللی باعث دسترسی‌های مناسب این بانک به بازارهای پولی شده و با توجه به گشایش‌های صورت گرفته این آمادگی وجود دارد که خدمات متنوع ارزی رادر کشورهای اروپایی، آسیای میانه و منطقه خلیج‌فارس به بنگاه‌های بزرگی نظیر گروه تولیدی لبنیات و بستنی میهن ارائه کنیم.

وی یادآوری کرد: با مدیریت صحیح و سوق دادن منابع در مسیر خلق ارزش افزوده بیشتر این امکان فراهم می‌شود که بانک با فراغ بال بیشتری در راستای حمایت از تولیدگران گام بردارد و از این منظره افق روشنی در این خصوص فراروی بانک وجود دارد.

دیدگاه کاربران