عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری منطقه22 :

معابر اصلی و بزرگراهی منطقه ۲۲ باز است

کد خبر: 83745
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۳۵ ب.ظ

در پی بارش سنگین برف از صبح امروز در شهر تهران ستاد برف روبی منطقه ۲۲ از دقایق ابتدایی صبح امروز دوشنبه بیست و پنجم بهمن ماه در حال ارائه خدمات و بازگشایی معابر اصلی و بزرگراهی این منطقه هستند.

به گزارش نداي مردم، میرزایی معاون خدمات شهری منطقه با اعلام این خبر گفت: در پی بارش برف شدید کلیه عوامل و نیروهای خدمات شهری با بکارگیری امکانات مکانیزه عملیات برف روبی و پاکسازی معابر را آغاز کردند.در ابتدا معابر اصلی و بزرگراهی و بعد از آن خیابان های منتهی به مدارس پاکسازی شد.در حال حاضر نیز عبور و مرور وسایل نقلیه به سهولت انجام می شود و گیر ترافیکی خاصی در منطقه وجود ندارد.

معاون امور شهری منطقه ۲۲ با بیان اینکه عملیات برف تکانی فضای سبز نیز در سطح منطقه آغاز شده است، گفت: پیش از این نیز در راستای اجرای طرح آماده باش نیروهای خدمات شهری مناطق در فصل سرما از تمام مسیل های سطح منطقه به صورت مستمر بازدید نموده تا در صورت لزوم به منظور جلوگیری از بروز معضلات مختلف برای شهروندان تمهیدات لازم صورت گیرد.

میرزایی افزود: بر اساس تمهیدات صورت گرفته محل هایی در سطح محدوده و نواحی چهارگانه منطقه جهت استقرار خودروها و تجهیزات و ملزومات ۴برف روبی در نظر گرفته شده است و از شب گذشته عوامل خدمات شهری منطقه به حالت آماده بوده و با آغاز بارش برف عملیات برف روبی و نمک پاشی در سطح معابر منطقه آغاز شد. همچنین سایت برف روبی در نواحی و ۲ سایت اصلی مستقر در واحد موتورهای سنگین واحد خدمات شهری منطقه واقع در بلوار کوهک و سایت دیگر در سوله بازیافت منطقه مستقر هستند.

دیدگاه کاربران